Walcze z niepełnosprawnością !

DSC_0129

Demotywowali go ludzie, demotywowali go lekarze, nikt nie dawał szansy na lepsze jutro. Zakładali mu los osoby która będzie jeździła na wózku, ale Kamil się nie poddawał, wręcz przeciwnie. Codziennie walczy z niepełnosprawnością, motywuje go demotywacja. Jest 22 letnim chłopakiem który jest pełną chodzącą motywacja, pomimo że los nie zawsze się do niego uśmiecha.

Jak zaczęła się twoja przygoda ze sportami walki ?
To było tak, przyjechałem do Wiednia, i mama zapisała mnie na Taekwondo, bo miałem problemy z rozwojem i spowolnioną koordynacje ruchową . A Teakwondo to sport który buduje dyscyplinę, rozluźnia całe ciało poprzez rozciąganie.

W taki razie czemu nie wybrałeś wyżej wymienionego Teakwondo?
Po tym poznałem ludzi , zawsze ciągnęło mnie do takich sportów gdzie „poleje się krew” ,a Teakwondo to sport który jest bardzo kontaktowy , i tak właśnie odszedłem.

Czy miałeś chwile słabości, czy twoje zdrowie miało wpływ że myślałeś by to wszystko zostawić ?
Tak , oczywiście miały wpływ i to bardzo duży, ale gdy ludzie mówili że wybrałem dobrą drogę, że się rozwijam i to mi pomaga.

Gdy się źle czułeś, mimo wszystko szłeś na trening?
Tak, to nie ma znaczenia czy pada, może grzmieć, mogę się źle czuć i tak pójdę.

Jakimi sportami się zajmujesz?
Ogólnie skupiam się na Ju-jitsu , również jestem w Thaibox , a swoje siły chce pokazać za rok na Mistrzostwach Świata w Abu Dhabi w paraolimpiadzie Ju-jitsu.

Jak łączysz taką ilość treningów w normalnym życiu?
Odmawiam sobie dużo przyjemności typu dyskoteka i zdaje sobie z tego sprawę, trening pchnie mnie dalej, jestem zmotywowany, czuje się dzięki niemu lepiej psychicznie i fizycznie.

Skąd czerpiesz motywacje?
Moja ulubioną książką jest Obsesja doskonałości zostań legendą sportu od Piątkowskiego Dawida , a moimi osobami motywującymi są Damian Jankowski który walczy w KSW, tuż za nim Mateusz Gamrot ( MMA). Oboje z nich są takim kształtem rozwiania, dają mi ogromną motywacje.

Jest ktoś kto cię prowadzi?
Jest mój trener Franek Pawlak i Paweł Kozłowski oboje dają mi motywacje i podnoszą mnie na duchu i pomagają mi iść przez drogę którą sobie określiłem, to od nich wszystko się zaczęło, pomagają mi i dają duże możliwości jeżdżenia tu i tam, jesteśmy jedną rodziną, choć na treningu są moimi trenerami, dyscyplina i respekt , ale poza treningami traktujemy się jak przyjaciele, rodzina.

Jakie są twoje dotychczasowe wygrane?
Wszystko zaczęło się 3 lata temu gdy w Ju-jitsu zająłem 3 miejsce , potem startowałem w thaibox na Węgrach i tam również zająłem miejsce na podium i zajełem drugie miejsce, w miedzy czasie brałem udział w walkach którzy wyznaczali mi moi trenerzy, a w tamtym roku wygrałem pas mistrza w Voll kontakt kickbox low kick.

Jak widzisz siebie za pare lat?
Na Pewno pozostane w sporcie, bardzo kocham to co robię, i nie wyobrażam sobie życia bez tego. Więc napewno będę działał w tym kierunku, udowadniam sobie to codziennie gdy wylewam poty na treningach, by w końcu się udało, żebym został kimś wielkim i żebym pojawiał się największych galach sportowych .

Akcja na zrzutka.pl jak postanowiłeś ją stworzyć?
Trener zaproponował mi żebym leciał do Abu Dhabi w nastepnym roku, a popchnął mnie do stworzenia Franek Pawlak żebym spróbował właśnie tak uzbierać wystarczającą sumę i mam nadzieje że inni ludzie pomogą mi spełnić moje marzenie.

Słyszałam, że chcesz napisać książkę, co powiesz w tym temacie?
Książka będzie taką moją biografią, chciał bym w niej opisać moje życie odkąd zacząłem trenować , przez jakie trudności przechodziłem ,chciał bym żebym moja historia motywowała ludzi do tego żeby nie wątpili w siebie, chciał bym ich motywować że każdemu może się udać, jeśli będą o to do końca walczyć!

DSC_0127.JPG

DSC_0135.JPG

hhhh.jpg

Spotkanie z Kamilem, pokazało mi że nie ważne jakie są przeciwności losowe, nie wolno się poddawać, żyjemy tylko raz i tak jak będziemy walczyć takie będziemy mieli życie!
Dziękuje za ten świetny spędzony czas, za to że opowiedziałeś mi trochę z twojego życia i postanowiłeś się przede mną otworzyć, a tym czasem , zapraszam was do tego byśmy pomogli KAMILOWI JECHAĆ SPEŁNIĆ MARZENIA tu jest link, każdy z nas może dać coś od siebie!

5 myśli na temat “Walcze z niepełnosprawnością !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s