SZCZEBLE

IMG_0232.JPG

Za oknem słońce coraz częściej daje o sobie znać, mogę przyznać że czuję klimat niedoszłej wiosny, czuję że mogę się ubrać ciepło, ale bez zbędnych warstw. A okulary przeciw słoneczne stają się nie rozłączną częścią stylizacji. – Jak tu tego lutego nie kochać!

Wczoraj przy zdjęciach towarzyszył mi mój najlepszy przyjaciel, uwielbiam nasze wspólne wychodne jak na przekór wszystkiemu podejmujemy decyzję i obmyślamy plan jak podbić świat. Gdy tak spacerowaliśmy po naszym „magicznym miejscu” którego zostało o wiele mniej niż było, niestety już na połowie powstały budynki, druga połowa jest już ogrodzona, a na trzeciej można swobodnie pospacerować.

Ale do czego zmierzam w dzisiejszym przemyśleniu – o którym wiem nie od dzisiaj ale i nie od wczoraj, dużo do myślenia dała mi znaleziona drabina, tak właśnie ona. Lekko krzywa i połamana. Właśnie tak wygląda nasze ŻYCIE  nie będzie łatwe i nie będzie zawsze proste, wchodzimy po niej ale bez odpowiedniej stabilizacji nie osiągniemy kolejnego stopnia bo spadniemy, po prostu zlecimy z niej i za pewne się zrazimy, a z trudem przyznania sobie tego po jakimś czasie znów spróbujemy. Ale wiecie co? Na pewno znów się przechylimy bo będziemy się kiwać na jednym poziomie, pytanie następujące czy się utrzymamy na nim i wystarczająco szybko się podniesiemy i pójdziemy dalej czy odpuścimy na chwilę by wziąć większy rozmach. Droga do sukcesu w życiu  nie jest łatwa ale warta swojej ceny. Gdybym się nie wspinała po niej to mój charakter nie był by wystarczają silny by zmierzyć się z dorosłością, która jak każdy myśli w prawdzie nie jest obsypana różami. A jedynie co po nich zostało to kolce.

IMG_0168.JPG

page

IMG_0035.JPG

IMG_0139.JPG

IMG_0182.JPG

111

IMG_0055.JPG

8 myśli na temat “SZCZEBLE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s